Paylaş
rotate background

Ayduran Mimarlık, Mimar Emin Ayduran ve Mimar Ayşenur Ayduran tarafından 2013 yılında kurulmuştur.
Ekonomik ve estetik unsurların işlevsellikten ödün vermeden bir uyum içinde tasarıma yön vermesi gerektiği idealiyle birleşen ekibi ile birlikte, hizmet kalitesini her zaman bir adım ileriye taşıma amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

EKİP

Emin-AyduranFind on

Emin AYDURAN

Mimar

1988 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli’de tamamladı. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü bitirdi. Mezun olduktan sonra çeşitli mimarlık ofislerinde çalıştı. 2013 yılından beri Ayduran Mimarlık’ta serbest mimarlık çalışmalarına devam etmektedir.

emin@ayduranmimarlik.com

aysenur-ayduranFind on

Ayşenur AYDURAN

Mimar

1984 yılında Denizli’de doğdu. İlköğrenimini Aydın’ın Nazilli İlçesinde, orta öğrenimini Bartın’da tamamladı. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 2008 yılına kadar Konya ve Denizli’de çeşitli mimarlık firmalarında çalıştı. Bir yıl yüksek lisans için ara verdikten sonra 2009 – 2011 yılları arasında Tavas Belediyesi’nde görev yaptı. 2012 yılında Nan Mimarlık bünyesinde çalışmaya başladı. 2013 yılından beri Ayduran Mimarlık’ta serbest mimarlık çalışmalarına devam etmektedir.

aysenur@ayduranmimarlik.com

Elvan-GoktepeFind on

Elvan GÖKTEPE

Tekniker

1991 yılında Denizli’de doğdu.İlk ve ortaöğretimini Denizli’de tamamladı.
2015 yılından beri Ayduran Mimarlık’ta proje koordinatörü olarak çalışmaya devam etmektedir.

elvan@ayduranmimarlik.com


Der sohn besucht die hausarbeiten schreiben lassen astrid-lindgren-grundschule.